MOTORYAT KİRALAMA

DOSTLARLA SEVDİKLERİNİZLE BERABER OLMANIN YOLLARINDAN BİRİDE LÜKS MOTORYAT KİRALAMA
motoryat kiralama, kiralık motoryatlar
Motoryat kiralama, Kiralık Motoryatlar

Sıcak bir havada taptaze esen rüzgârın serinliği ve pırıl pırıl dibi gözüken sular ile bol güneşin büyülü havasına kapılarak Ege ve Akdeniz’e motor yat kiralama düzenleyen Mavitur Tatili yatları ile gezmek ve bu muhteşem atmosferin sihrini lüks motor yat kiralama ile doyasıya içinize çekerek tatil yapmak inanılmaz bir güzelliktedir. Birçok gidilebilecek rotalar olduğu halde mavi tur denildiğinde deniz tutkunları olan insanların akıllarına hemen Akdeniz ve Ege gelmektedir.

Kiralık Motoryatlar filomuzdan kiralayacağınız motoryat ile tura çıktığınız andan itibaren büyü başlar kıyılara yakın seyreden teknelerden o güzelim sessizliği hissedip koyların bakir ıssızlığını ve denizin turkuaz sularının rengini ve samimiyetini gördüğünüzde sizleri kendine âşık eder. Sizleri kendinizden koparıp alarak bedeninizi ruhunuzu ve beyninizi temizleyerek sizi tüm sıkıntılarınızdan arındırır. Size sakinliği, huzuru ve mutluluğu verdiği andan itibaren yüzünüzde oluşan tebessüm tatiliniz boyunca sizden ayrılmaz.

Motoryat deyince ahşap olmayan daha lüks daha donanımlı yatlar akla gelir. Çok pahalı gibi görünen bu motor yat kiralama ise aslında ahşap guletler ile aynı bütçelere denk gelmektedir. Kendinize en güzel hediye ruhunuza ve bedeninize en azından bu huzuru birkaç gün dahi olsa yaşatabilmektir. Lüksün, Konforun tadını çıkarırken Ege ve akdeniz rotalarında güneşin doğuşunu bir koyda izlerken, bir başka güzel koyda batışını içkinizi yudumlarken seyredebilirsiniz.

Mavi tur denilince aklımıza hemen bodrum ve Cevat Şakir Kabaağaçlı yani namı değer Halikarnas balıkçısı gelmektedir. Bu mavi turun hayatımıza girmesi 1950 yıllarında Halikarnas balıkçısı ile birlikte birkaç ülkemizin aydınlarının başlattığı yat kiralama ve tatil biçimidir. Onların sayesinde günümüze kadar gelmiş ve öncelikle bodrum, Marmaris, Göcek ve Fethiye limanlarından hareket edilmektedir. Bütün bir yılın stresi yorgunluğu problemleri üstünüze ikinci bir deriniz gibi yapıştığında hemen herkes tatilin hayalini kurmaya başlamaktadır. İşte bu zamanda yapacağınız tek şey tatil zamanınıza aylar bile olsa nasıl bir tatil geçirmek istediğinizi planlayıp gideceğiniz bölgede motor yat ile mavi tura çıkmanız için araştırmalara başlamak ve erken rezervasyon yaptırmaktır. İşte bu durumda Mavitur Tatili olarak sizlere hizmet etmek için sorularınızı cevaplayıp size uygun olan bir lüks motor yat kiralama seçeneği sunmak için her daim yanınızda olacağız.