MAVİ TUR BODRUM

TATİLİNİZİ RİSKE ATMAYIN!

Teknolojideki gelişmelerle birlikte mavi turun tanımına limit koyamazsınız. Bu tanıma doğanın mucizelerini, mükemmel manzarayı, profesyonel mürettebatı ve kusursuz servisi eklemelisiniz.

Özellikle Bodrum‘da mavi tur öncekilere hiç de benzemiyor. Bodrum Yunan kolonilerinin kalıntılarından inşa edilmiş günümüzün modern şehirlerinden birisi. Türkiye’nin güneybatısını keşfedeceksiniz. Bodrum, özellikle guletlerle mavi tur için bir ev niteliğindedir. İlk geleneksel Türk guleti burda yapılmıştır.

Bodrum Mavi Tur
Bodrum Mavi Tur

Mavi turunuza Bodrum’da başlamanız için birçok neden var. Bunlardan birincisi, kalabalık otellerden ve restoranlardan uzak oluşunuz. Kalacağınız yerde birden fazla otel odası bulunmakta ve her gün farklı bi manzaraya uyanma şansınız var.

Sadece 5 yıldızın değil, milyonlarcasının keyfini çıkarabilirsiniz. Balık tutma, yüzme, su kayağı, dalış gibi çok sayıda su sporunu deneyebilirsiniz. Yeni koyları, adaları ve turkuaz suları keşfedebilirsiniz. Dünyanın en başarılı mutfaklarından birini tadabilirsiniz. Yeni tatlar deneyebilir, taze sebze ve balık tüketebilirsiniz.

Hiçkimse hayatında böyle bir fırsatı kaçırmak istemez. Berrak suyu ve eşsiz güneşiyle Bodrum mavi tur sizi eşsiz bir mavi tura davet ediyor!