GULET KİRALAMA

Geleneksel Türk yapımı ahşap guletler genellikle bozburun / marmaris ve bodrum yapımı guletlerdir. 4 Kabin’den başlayıp 16 kabine kadar çıkan bu guletlerde haftalık kabin kiralama veya gulet kiralama yapabilirsiniz.

Arkadaş grubunuz veya aileniz ile çıkacağınız mavi yolculuk turunda sizlere daha iyi hizmet etmek için gulet kiralama seçeneği daha uygun olacaktır. Çünkü Gulet Kiralama da, kiraladığınız tekne harici size özel rota, istediğiniz kadar istediğiniz koy da konaklama ve 7/24 hizmetiniz de olacak mürettebat mevcuttur. Gulet Kiralama Genel koşullar için lütfen linki takip ediniz.

Eğer çok kalabalık bir grubunuz yok ise sizin için gulet kiralama da kabin seçeneği daha uygun olacaktır. Yine Haftalık Kabin Kiralama turlarında aynı rota ve güzergahları üzerinden kaptanınızın seçeceği en güzel koylara demir atıp, güzel ve keyifli bir tatil geçireceğinizin garantisini verebiliriz.

Kabin Kiralama turları, Gulet kiralama’ya göre standart guletler ile yapılarak mavi tur yolcularımızın isteğine göre tekne seçimi yaptırımına izin vermez. Kabin kiralama klimasız standart ve acentanın belirleyeceği 5 ile 16 kabin ahşap guletler ile yapılır.