BODRUM GULET KİRALAMA

Yaz aylarının gözde tatil bölgelerinden birisi de bodrum olarak bilinir. Bodrum da Gulet kiralama yaparken göreceğiniz güzelliklerin yanı sıra. tekne ye binmeden önce bodrum limanda konaklayacağınız için bodrum gece hayatına da bir göz atabileceksiniz.

Muğla’ya bağlı olan bodrum’a ulaşım isterseniz Uçak veya Otobüs ile yapabilirsiniz 20dk uzaklıktaki bodrum havaalanı gelen misafirlerimiz için en çok tercih edilen ulaşım yoludur. Dilerseniz Havaalanı Transferi için bizimle irtibata geçebilir veya kendiniz gelebilirsiniz.

Bodrum Gulet Kiralama, türkiye rotaları olarak hisarönü körfezi, gökova körfezi üzerinedir. yunan adaları ise kuzey yunan adaları ve güney yunan adaları olmak üzere 2 seçenek olarak sunulur.

Gulet kiralama Özel olacağından dilediğiniz rotayı seçebilirsiniz. Aynı şekilde Teknenizi kendiniz belirleyebilir, Lüks, Standart, DeLüks tekneler kiralayabilirsiniz.

Bu Gulet kiralama fiyatları için sitemizden ilgili bağlantıları takip ederek, email yollayarak veya ofis iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Siz tatil hayalinizi anlatın maviturtatili sizin için imkanları oluştursun…