Hemen Arayın!

0252 412 07 80

Bayram Tatili Turları

  • Paylaş
  • one
  • one
  • one

Bayram Tatili Turları | Tatil Paketleri

Kurban bayramı Turları olarak alternatif bir tatil ile mavi tur tatili yapmaya ne dersiniz?

 

Eşsiz koyların yaz sonu dinginliğinde bayram tatili turları olarak mavi tur deneyimi sizleri bekliyor. Bayram tatiline özel mavi tur fiyatlarımız ve erken rezervasyon fırsatlarımızla tatilinize renk katmaktan mutluluk duyarız.

 

Kiralayacağınız guletlerimiz 3 kategoriden oluşuyor. Ekonomik, Lüks ve Süper Lüks… Kısaca her bütçeye uygun guletlerimiz bulunmaktadır.

 

Marmaris  çıkışlı turlar için demirleyebileceğiniz koylar ve adalar;

Dalyan, Adalı koy, Manastır, Tersane Adası, Kızılada, Fethiye,  Göcek Adası, Yassıca Adaları, Bedri Rahmi koyu, Domuz Adası, Ağa Limanı, Kumlubük, Cennet Adası

 

Bodrum çıkışlı turlar için demirleyebileceğiniz koylar ve adalar;

Orak Adası, Çökertme, Yedi Adalar, Küfre, Uzun Liman, Tuzla, Löngöz, Karacasöğüt, Kleopatra Adası, İngiliz Limanı, Kargılı, Kisebükü(Alakışla bükü), Papuç burnu, Yalıçiftlik

 

Ayrıca hangi guletlerimizle tatile çıkacağınızı grubunuz sayısına göre belirleyebilirsiniz. Yolcu limiti en yüksek guletimiz  36 kişiliktir.

 

Ayrıca tur boyunca size eşlik edecek 1 Kaptan ve 3 personelimiz hizmetinizde olacaktır.

 

İlk etapta yapacağınız şey mavi tura çıkış noktanıza (Bodrum veya Marmaris), demirleyeceğiniz koylara karar vermek, katılacak kişi sayısı ve bütçenizi belirlemek. Gerisini gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

Alternatifli paketlerimizi birkaç gün içerisinde size sunup görüş ve fikirlerinizi alarak sizi memnun edecek bir mavi tur tatili organize eder, Kurban Bayramı tatilinizi unutulmaz kılabiliriz.